Asiller Asansör

Sektörde 30 yıllık deneyimi bulunan kurucular tarafından kurulan ve yine bölümünde uzman kadrolarla imalat hayatına atılan Asiller Asansör kusursuz ürün, mükemmel tasarımlar üretmeye çalışarak kendi hedef çıtamızı devamlı yüksek tuttuk. Müşteri memnuniyeti anlayışımızla müşterilerimizin istediğini tasarıma ve imalata uygun hale getirerek imalatımıza almaya devam ediyoruz. 2000 m² kapalı alanda son teknoloji CNC makinalarımızla hatasız ürünler üretmekteyiz.

İnşaat sektörünün son birkaç yıl içerisindeki hızlı yükselmesi sonucu piyasada yeterli ar-ge çalışmaları yapılmadan üretilen ürünler inşaat ve asansör sektörüne zarar vermektedir. Bu nedenledir ki üretim hatlarımızda üretilen tüm ürünlerin saha çalışmaları muhakkak yerinde izlenerek ar-ge çalışmaları denetimli olarak yapılmaktadır. Ürettiğimiz ürünün her zaman daha kaliteli, estetik ve özellikli hale getirmek için ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Üretmiş olduğumuz çift yönlü asansör kat kapısı bu ürünlerden sadece biridir. Asiller Asansör her zaman sınırları aşmak için çalışmalarına tüm güç ve ekibiyle devam edecektir. İmalatımız olan kabin, kapılar ve karkaslar piyasada takdirle karşılanmakta buda bizi gururlandırmaktadır. Bu gurur bizi çok çalışmaya, daha çok ar-ge yapmaya ve bütün ürünlerimizi günümüz teknolojisine uygun halde tutmaya sevk etmektedir. İşimizi gerçekten severek yapıyor, daha iyi olmak için araştırıyor, disiplinli ve programlı olarak bahane değil sektöre çözüm üretiyoruz. Bütün bu çalışmalar yürütülürken, Asiller Asansör, kalite ve güvencesini TSE , ISO 9001, CE Belgesi ve kapılarımız için AB Uygunluk Sertifikaları ile tescillenmiştir. Elbette Asiller Asansörü farklı kılan özellikler bunlarla bitmiyor. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Vizyon & Misyon

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin ihtiyaçlarına, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, güçlü alt yapısına yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmaktır.
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.
×

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 342 235 1158

+90 342 235 1159

Email

info@asillerasansor.com

export@asillerasansor.com

Adres

Aydınlar Mah. 3060 NOLU CAD. NO:16/1 Şehitkamil/GAZİANTEP